środa, 21 listopada 2012

Jesienne umilacze...Avon...

Hej!
Dziś pierwsza recenzja z serii `Jesiennych umilaczy`.
Na pierwszy rzut idą żele pod prysznic Avon Senses: Mystique i Reflection.

http://avonshop.co.uk/shop/Assets/images/prod/prod_122331M.jpghttp://avonshop.co.uk/shop/Assets/images/prod/prod_1056007.jpg
Produkt :Avon Senses

Opis/Obietnica producenta: Budzi zmysłowość! Żel pod prysznic o subtelnym zapachu zapewnia odżywczą kąpiel pod prysznicem. Pielęgnuje Twoją skórę, pozostawiając ją jedwabiście gładką i elastyczną. Zawiera łagodne składniki myjące, które delikatnie pielęgnują skórę. Pielęgnujący, łagodny dla skóry żel pod prysznic o neutralnym pH, zapewnia uczucie świeżej czystości przez cały dzień. Podczas kąpieli, pod wpływem ciepła uwalniają się substancje zapachowe, mające doskonały wpływ na nastrój.

Cena : ok. 12zł/500ml | ok. 6zł/250ml

 
Moja ocena: Dla mnie? Super! Najbardziej uwielbiam w nich zapach, taki tajemniczy, elegancji a zarazem delikatny. Pozwala ukoić zmysły, uspokoić się i wyciszyć. Minusem jest jednak krótkotrwałość zapachu na skórze, ale biorąc prysznic wieczorem zdąży ukołysać nas do snu :) Bardzo dobrze się pieni. Jakiegoś super efektu nawilżenia nie odczujemy, w sumie od tego są balsamy :), ale po osuszeniu skóra jest gładka i  miła w dotyku. Wybierając żele pod prysznic kieruję się głównie zapachem. Dla mnie te żele spełniły to zadanie :)


Miałyście? Jak odczucia?

Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za podzielenie się swoja opinią :)